טיפים לעיצוב משרד ביתי בדירה חדשה - אינטרסיסטם

טיפים לעיצוב משרד ביתי בדירה חדשה

 

כאן גרים (ועובדים) בכיף: טיפים לעיצוב משרד ביתי בדירה חדשה

 

המאה ה-21 הביאה איתה שינויים בהרגלי העבודה שלנו ובדרך שבה אנחנו חווים את שוק העבודה ביומיום. אחד השינויים הכי בולטים בתחום הזה הוא שיותר אנשים עובדים מהבית. בין אם אתם שכירים או עצמאיים, העבודה מהבית יוצרת אתגרים חדשים, בעיקר בכל הקשור למציאת פינה נוחה ונעימה שתאפשר לנו להתרכז במהלך היום. אם אתם חובבי עיצוב, העבודה מהבית דווקא מכניסה אתכם לאתגר כיפי במיוחד והוא עיצוב המשרד הביתי.

איך מעצבים משרד ביתי בדירה חדשה?

הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לצאת לדרך

 

  • מתחילים מלחשוב על הנוחות שלכם

עוד לפני שתבחרו בצבעים, בפריטי נוי או בתמונות ההשראה שתתלו מול העיניים, חשוב לזכור שבראש ובראשונה צריך להיות לכם נוח. השקיעו בכיסא טוב שתומך בגב ובשולחן שמתאים בגובה וברוחב שלו לסוג העבודה שלכם. הקפידו שתהיה לכם תמיכה לגב, יכולת לפרוש ידיים, להתמתח, לשנות פוזה וליהנות מחופש ומרחב לזוז בו.

  • יש צבעים ויש צבעים

לכל אחד ואחת מאיתנו יש צבעים מסוימים שמשפיעים עליהם לטובה ויש כאלו שפחות. לפני שאתם צובעים את פינת העבודה או מעצבים אותה בסגנון מסוים, הקפידו לחשוב אילו צבעים גורמים לכם לריכוז ואלו פחות. לבהות לאורך רוב שעות היום בקיר אדום או צהוב, יכול להיות נפלא עבור אדם אחד אבל עבור מישהו אחר הצבעים החזקים האלו יהיו מטרד והוא לא יוכל להתמיד בעבודה בפינה המעוצבת שלו.

  • אחסון חכם, מודולרי ומגוון הוא חובה

אחד הדברים הכי חשובים כשמעצבים משרד ביתי הוא האחסון. לאורך השנים נאסוף ספרי עיון, מסמכים וחומרים אחרים שידרשו אחסון במקום מסודר. במקום להפוך את שולחן העבודה למקום אחסון לערימות של ניירת וספרים, כדאי לדאוג מראש לפתרונות אחסון חכמים, מספריות ועד לפתרונות מידוף.

כדאי לחשוב על סוגי אחסון שונים שיאפשרו לכם לשים כמה שיותר מהבלגן מחוץ לעין ולשמור על סדר וארגון בסביבת העבודה. ישנם פתרונות אחסון מובנים שבנויים בדיוק לפי מבנה החדר, הגודל הרצוי והרוחב ופתרונות המידוף בהם מודולריים וניתנים לשינוי עם הזמן.

  • הכניסו למשרד הביתי השראה אישית

האם יש ספרים שגורמים לכם להשראה? תמונות מסוימות? האם לראות ירוק בעיניים עושה לכם טוב? האם דווקא התמונות של המשפחה הקרובה? ואולי דווקא אתם מעדיפים שקט בעיניים? הכניסו לחדר רק את הדברים שגורמים לכם להשראה אישית ומספקים לכם מוטיבציה לעבוד.

מעציצים פורחים בחלונות ועל שולחן הכתיבה דרך ספרים שקראתם בעבר ותמיד מעוררים בכם מחשבה ועד לתמונות ממוסגרות שהופכים את המשרד שלכם למקום משמח עם אנרגיות טובות – חישבו בדיוק מה עושה לכם חשק ומה גורם לכם לשבת ולעבוד עם חיוך על הפנים.

עיצוב משרד ביתי הוא תהליך מהנה במיוחד, שבסופו תוכלו למצוא פינה משלכם – מדויקת בדיוק להרגלי העבודה שלכם – לבלות בה את שעות היום ואפילו ליהנות מהעבודה.

נכתב בשיתוף חברת "שרביב" הבונה את פרויקט גבעת אלונים בקריות.